Passwort zurücksetzen

Detailsuche
Ihre Suchergebnisse

Prázdninový byt pokoj Lipsko

Apartmány v centru Lipska

Ubytujte se ve správném ubytování v Lipsku:

Apartmán Lipsko – lepší zůstat přes noc než v hotelu nebo hostelu v Lipsku!

Ubytování ve Fairschlafenu vám nabízí vynikající noc v Lipsku / Sasku. Můžete si rezervovat levné prázdninové apartmány v centru a na jih od Lipska na 2 a více nocí. Minimální pobyt však lze v jednotlivých případech zkrátit na jednu noc. V takovém případě nás prosím kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Apartmány jsou báječné pro relaxační dovolenou. Vybavení ubytovacích zařízení nabízí možnosti spaní až pro 6 osob. Jsou to většinou dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí nebo rozkládací pohovkou pro každého. Pokud je balkon, je zde kouření povoleno. Jinak jsou ubytování nekuřácké apartmány. Prázdninové domy a prázdninové ubytování nejsou daleko od vlakového nádraží a poblíž všech památek Lipska. Začali jsme pronajímat prázdninový byt a nyní můžeme splnit různá přání s 20 prázdninovými apartmány.

Zarezervujte si postel hned v centru Lipska.

Na první pohled...

Zde naleznete přehled všech apartmánů.

Váš byt v Lipsku přímo v centru města, vhodný pro děti a bezbariérový.

Rekreační pronájem zahrnuje pokoje s vysoce kvalitním a diferencovaným vybavením. Můžete si tedy vybrat svůj prázdninový byt: útulný nebo rustikální. Téměř v každém ubytování je obývací pokoj a samostatná ložnice. Kromě toho má každý apartmán vlastní koupelnu se sprchou a WC a základní kuchyň. V bytech je téměř vždy výtah a v přízemí jsou také apartmány pro hosty. Napište nám, pokud potřebujete ubytování pro vozíčkáře nebo bezbariérové ​​ubytování.

Naše apartmány pro hosty mají základní vybavení:

  • Pračka
  • lednička
  • Wifi WiFi bezdrátový internet
  • TV kabelová televize
  • ohřívač

Spí ve veletržním ubytování a v zámečnickém bytě / zámečnickém ubytování

Nabízíme vhodné rekreační apartmány jako montérní ubytování. Náš apartmánový dům v centru severně od Lipska s až 6 samostatnými postelemi v jednom domě je k tomu ideální.

Svátky v Lipsku a okolí

Rychle jedete přes jih Lipska do okolí a do Markkleeberg. V Lipsku je možné jezdit na kole podél kanálu, Cospudener See nebo jednoduše v nedalekém lese. Ložnice mají obvykle dvou nebo čtyřlůžkové pokoje. Kromě kuchyně a koupelny se sprchou je součástí vybavení samozřejmě i vysokorychlostní WiFi internet. Jsou proto skvěle vybaveni na víkendovou přestávku. Náš pronájem pokojů se vyznačuje tím, že můžeme každému hostovi poskytnout individuálně přizpůsobenou nabídku včetně ochrany faktury a platby. Součástí ubytovací služby jsou také zařízené apartmány a zařízené apartmány pro delší pobyty. Obecně povolujeme domácí zvířata. Při žádosti o rezervaci prosím vždy uveďte, zda a s jakým počtem psů přicházíte, abychom nebyli příliš překvapeni.

Dočasné bydlení v Lipsku
Hotelové pokoje se nacházejí přímo na hlavním vlakovém nádraží a v zoo.

Naše apartmány vhodné pro rodiny s dětmi jsou velmi oblíbené pro delší pobyty během prázdnin. Zarezervujte si tedy jeden z našich prázdninových domů v Lipsku hned teď. Na Körnerplatzu na jihu hospody “Karli” je prázdninový dům se 3 prázdninovými apartmány v jednom domě. Naše agentura pro prázdninové domy je k dispozici v následujících lipských čtvrtích: centrum, zoo, Südvorstadt, Plagwitz, muzikantská čtvrť. Bydlete hned vedle univerzity, kostela svatého Tomáše nebo opery. Máme také prázdninový dům a prázdninové domy vedle Gewandhaus.

Ferienwohnung Leipzig

Ferienwohnung Leipzig

Levné prázdninové byty a apartmány v Lipsku za nízké ceny.

3 prázdninové apartmány v Brühl jsou hned vedle vlakového nádraží. Všechny apartmány jsou velmi přátelské k dětem a jsou navrženy pro nekuřáky, ale také pro kuřáky na balkoně. Ať už na letní dovolené nebo na letní dovolené, dovolená je vždy dobrá a levná se spravedlivým spánkem. Nebo se nyní rozhodněte pro perfektní víkendovou dovolenou v jednom z našich prázdninových apartmánů v Lipsku.

Pronajměte si levný byt v centru Lipska

Naše apartmány jsou výhodně a centrálně umístěné v Lipsku. Z ubytování poblíž centra města se snadno a rychle dostanete k památkám lipského městského okruhu: Gewandhaus, opera, univerzita, radnice, muzeum výtvarného umění, náměstí.

Zarezervujte si levný prázdninový byt na jižním předměstí

Nebo máte rádi něco trochu živějšího? Pak si vyberte ubytování v Südvorstadtu nebo na střed-jih. Nachází se zde hlavní tepna a míle v hospodě Karl-Liebknecht-Straße, nebo jak říkají obyvatelé Lipska: „Karli“. Existuje mnoho hospod, barů, restaurací a klubů. Např. Lahůdky s mnoha alternativními obchody a na víkendových bleších trzích. Na Südplatz vás Nato nebo Irish Pub Killy Willy zve na drink.

Ve které čtvrti v Lipsku je nejlepší se ubytovat?

Módní čtvrti v Lipsku se nacházejí hlavně na jižních předměstích kolem hospůdky „Karli“ (Karl-Liebknecht-Straße). Centrum Lipska je vzrušující pro víkendové výlety a turisty. Odtud se na většinu památek dostanete pěšky. Např. Lipská zoo, lipská opera, Gewandhaus a lipské náměstí. Lipský trh je vždy v úterý a pátek.

Kdo hledá rekreační dům?

Naše apartmány v Lipsku jsou vyhledávané pro nejrůznější příležitosti. Nyní můžeme čerpat z mnohaletých zkušeností. Rodiče, jejichž děti studují ve studentském městě Lipsku, se často ptají. Poté zůstávají na víkend nebo několik dní, aby navštívili děti. Velká část hostů obvykle obdivuje krásné kulturní město Lipsko s mnoha památkami. Například večeří ve slavném Auerbachs Keller (známém z Goetheho Fausta) nebo výletem k Památníku bitvy národů a přilehlému jižnímu hřbitovu, lipské zoo, lipské opeře a Gewandhausu.

Kolik by stál pobyt v apartmánu v Lipsku na dnešní noc?

Naše ceny bytů začínají na 39 € / den. Denní ceny se liší v závislosti na počtu osob a době pronájmu. Nejlepší je zavolat přímo a požádat o cenovou nabídku.

Kolik stojí pobyt v apartmánu v Lipsku na tento víkend?

Máme speciální víkendové ceny, které se obvykle pohybují mezi 60 € – 99 € / noc.

Kolik by stál pobyt v apartmánu v Lipsku na dnešní noc?

V závislosti na dni v týdnu se ceny pohybují mezi 39 – 99 EUR / noc.

Které apartmány v Lipsku patří mezi nejlepší?

Turistům, kteří se chtějí vydat na klasický víkendový pobyt, doporučujeme: Apartment Leipzig center přímo u Nikolaikirche, Apartment Leipzig Zoo / Center # 1 a Apartment Leipzig Zoo / Center # 2 se nachází přímo v lipské zoo.

Kde najdu levné penziony v Lipsku?

Naše apartmány jsou v blízkosti lipské zoo, v Südvorstadt / Connewitz, Plagwitz, Lindenau, Gohlis a také kousek od Lipska.

WhatsApp schreiben whatsapp
EnglishRussiaIraqSloveniaBulgariaSlovakiaRomaniaDanishCzechGermanPolandChinaDutchItalyFrenchSaudi ArabiaSpainMorocco