Passwort zurücksetzen

Detailsuche
Ihre Suchergebnisse

Ubytujte sa v správnom ubytovaní v Lipsku:

Apartmán Lipsko – lepšie prenocovať ako v hoteli alebo hosteli v Lipsku!

Ubytovanie vo Fairschlafen vám ponúka vynikajúcu noc v Lipsku / Sasku. Môžete si rezervovať lacné rekreačné apartmány v centre a na juhu Lipska na 2 noci a viac. Minimálny pobyt je však možné v individuálnych prípadoch skrátiť na jednu noc. V takom prípade nás kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Apartmány sú rozprávkovo vhodné na relaxačnú dovolenku. Vybavenie ubytovacích zariadení ponúka možnosti na spanie až pre 6 osôb.

Rezervujte si svoju posteľ už priamo v centre Lipska.

Sú to väčšinou dvojlôžkové izby s manželskou posteľou alebo s rozkladacou pohovkou pre každého. Ak má balkón, je tu povolené fajčenie. V opačnom prípade sú ubytovanie nefajčiarske apartmány. Prázdninové domy a dovolenkové ubytovanie sa nachádzajú neďaleko vlakovej stanice a neďaleko všetkých pamiatok v Lipsku. Začali sme s prázdninovým prenájmom jedného rekreačného bytu a teraz môžeme splniť rôzne želania s 20 rekreačnými apartmánmi.

Na prvý pohľad ...

Tu nájdete prehľad všetkých apartmánov.

Váš apartmán v Lipsku priamo v centre mesta, vhodný pre deti a bezbariérový.

Prázdninový prenájom zahŕňa izby s vysoko kvalitným a diferencovaným vybavením. Môžete si teda vybrať svoj rekreačný byt: útulný alebo rustikálnejší. Takmer v každom ubytovaní je obývacia izba a samostatná spálňa. Každý apartmán má navyše vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC a základnú kuchyňu. V apartmánoch je takmer vždy výťah a na prízemí sa nachádzajú aj apartmány pre hostí. Napíšte nám, či potrebujete ubytovanie pre telesne postihnutých alebo bezbariérové ​​ubytovanie.

Naše hosťovské apartmány majú základné vybavenie:

  • Práčka
  • chladnička
  • WiFi bezdrôtový internet
  • TV káblová televízia
  • ohrievač

Spí vo veľtržnom ubytovaní a v montérskom byte / montérskom ubytovaní / montérskej izbe v Lipsku

Ponúkame vhodné rekreačné apartmány ako ubytovanie pre pracovníkov. Náš apartmánový dom v severnej časti Lipska je na to ideálne vhodný a má až 6 samostatných postelí v jednom dome.

Prázdniny v Lipsku a okolí

Rýchlou jazdou idete cez juh Lipska do okolia a do Markkleeberg. V Lipsku si môžete zajazdiť na bicykli popri kanáli Cospudener See alebo jednoducho v neďalekom lese. Spálne majú zvyčajne dvoj alebo štvorlôžkové izby. K vybaveniu patrí okrem kuchyne a kúpeľne so sprchovacím kútom aj vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet. Na víkendový oddych sú preto vynikajúco vybavené. Náš prenájom izieb sa vyznačuje tým, že môžeme každému hosťovi poskytnúť individuálne prispôsobenú ponuku vrátane ochrany faktúr a platieb. Súčasťou ubytovacej služby sú aj zariadené apartmány a zariadené apartmány pre dlhodobejšie pobyty. Spravidla povoľujeme domáce zvieratá. Pri žiadosti o rezerváciu prosím vždy uveďte, či a s koľkými psami prichádzate, aby sme neboli príliš prekvapení.

Dočasné bývanie v Lipsku
Izby sa nachádzajú priamo na hlavnej vlakovej stanici a v zoo.

Naše dovolenkové apartmány vhodné pre rodiny s deťmi sú veľmi populárne pre dlhodobé pobyty počas prázdnin. Zarezervujte si teda jeden z našich dovolenkových domov v Lipsku už teraz. Prázdninový dom na Körnerplatz je južne od krčmy “Karli” a má 3 rekreačné apartmány v jednom dome. Naša agentúra pre dovolenkové domy je k dispozícii v nasledujúcich lipských štvrtiach: centrum, v zoo, v štvrti Südvorstadt, Plagwitz, hudobnícka štvrť. Bývajte priamo pri univerzite, kostole svätého Tomáša alebo opere. Máme tiež rekreačný dom a prázdninové domy hneď vedľa Gewandhaus.

Ferienwohnung Leipzig

Ferienwohnung Leipzig

Lacné rekreačné apartmány a apartmány v Lipsku za nízke ceny.

2 prázdninové apartmány na ulici Humboldtstrasse sa nachádzajú hneď vedľa vlakovej stanice. Všetky apartmány sú veľmi priateľské k deťom a sú určené pre nefajčiarov, ale aj pre fajčiarov na balkóne. Či už sú to letné prázdniny alebo letné prázdniny, dovolenka je vždy dobrá a lacná so spravodlivým spánkom. Alebo sa už teraz rozhodnite pre perfektný víkendový výlet v jednom z našich prázdninových apartmánov v Lipsku.

Prenajmite si lacný byt v centre Lipska

Naše apartmány majú výhodnú a centrálnu polohu v Lipsku. Z ubytovania v blízkosti centra mesta sa ľahko a rýchlo dostanete k pamiatkam v lipskom mestskom okruhu: Gewandhaus, opera, univerzita, radnica, múzeum výtvarného umenia, námestie.

Rezervujte si lacný prázdninový byt na južnom predmestí

Alebo máte radi niečo trochu živšie? Potom si vyberte ubytovanie v Südvorstadt alebo na stred-juh. To je miesto, kde je hlavnou tepnou a krčmou míľa Karl-Liebknecht-Straße, alebo ako hovoria obyvatelia Lipska: „Karli“. Nájdete tu množstvo krčiem, barov, reštaurácií a klubov. Napríklad lahôdky s mnohými alternatívnymi obchodmi a na víkendových blších trhoch. Na Südplatz vás pozývajú drink alebo írsky pub Killy Willy.

 

Aké sú najlepšie hotely v Lipsku?

Módne štvrte v Lipsku sú hlavne na južnom predmestí okolo krčmy „Karli“ (Karl-Liebknecht-Straße). Centrum Lipska je vzrušujúce pre víkendové výlety a turistov. Odtiaľ sa na väčšinu pamiatok dostanete pešo. Napríklad lipská zoo, lipská opera, Gewandhaus a lipské trhové námestie. Lipský trh je vždy v utorok a piatok.

Kto hľadá rekreačný dom?

Naše prázdninové apartmány v Lipsku sú vyhľadávané pre veľmi rôzne príležitosti. Teraz môžeme čerpať z dlhoročných skúseností. Rodičia, ktorých deti študujú v študentskom meste Lipsko, sa často pýtajú. Potom zostanú na víkend alebo niekoľko dní na návšteve u detí. Veľký počet hostí sa obvykle diví krásnemu kultúrnemu mestu Lipsko s mnohými pamiatkami. Napríklad večerou v slávnom Auerbachs Keller (známy z Goetheho Fausta) alebo výletom k Pamätníku bitky národov a priľahlému južnému cintorínu, lipskej zoo, lipskej opere a Gewandhausu.

Koľko by dnes stál apartmán v Lipsku?

Naše ceny bytov začínajú na 39 € / deň. Denné ceny sa líšia v závislosti od počtu osôb a doby prenájmu. Najlepšie je zavolať priamo a požiadať o cenovú ponuku.

Koľko stojí apartmán v Lipsku tento víkend na noc?

Máme špeciálne víkendové ceny, ktoré sa zvyčajne pohybujú medzi 60 € – 99 € / noc.

Koľko by dnes večer stál apartmán v Lipsku?

V závislosti od dňa v týždni sa ceny pohybujú medzi 39 – 99 € / noc.

Které apartmány v Lipsku, ktoré sa nachádzajú v Lipsku, patria medzi najlepšie?

Turistom, ktorí sa chcú vydať na klasický víkendový pobyt, odporúčame: Apartmán Lipsko centrum priamo v Nikolaikirche, Apartmán Lipsko zoo / centrum č. 1 a Apartmán Lipsko zoo / centrum č. 2 priamo v lipskej zoo.

Kde nájdem lacné penzióny v Lipsku?

Naše apartmány sa nachádzajú v blízkosti lipskej zoo, v Südvorstadt / Connewitz, Plagwitz, Lindenau, Gohlis a tiež kúsok od Lipska.

Ktoré penzióny v Lipsku sú vhodné pre rodiny s deťmi?

Všetky apartmány sú vhodné pre deti. Deti spravidla platia 10 EUR za noc. Najlepšie je opýtať sa a môžeme urobiť špeciálnu ponuku.

Ktoré ubytovanie sú najbližšie k centru Lipska?

Apartmán Leipzig Zentrum sa nachádza priamo na námestiach Nikolaikirche a Opernplatz. Apartmán Leipzig Zoo / Center # 1 a apartmán Leipzig Zoo / Center # 2 sa nachádzajú priamo v lipskej zoo a hlavnej stanici v Lipsku.

WhatsApp schreiben whatsapp
EnglishRussiaIraqSloveniaBulgariaSlovakiaRomaniaDanishCzechGermanPolandChinaDutchItalyFrenchSaudi ArabiaSpainMorocco